• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Vinçle Oto Kurtarma

Ankara Araç Çekici

Vinçle oto kurtarma her türden araç için en uygun kurtarma aracıdır. Aracın durumu   her ne olursa olsun vinçle kolayca kurtarılabilir. İş yerimize giderken herhangi bir yük taşırken bir yerden bir yere ulaşmaya çalışırken araçlar kullanılır. Özellikle büyük şehirlerde araç yoğunluğu ve trafik istenmeyen kazalara neden olabilir. Böyle durumlarada araçları bulunduğu yerden hareket ettirmemek gerekebilir. Bunun için araçalrın olduğu yerden alınması şarttır. Çünkü daha başka kazalar olabilir. Ayrıca trafikde aksamalara sebebiyet verir.

Vinçle Oto Kurtarma Nasıldır

Trafikte bulunan araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Trafikte olumsuz durumların yaşanması da kaçınılmazdır. Kaza olması akü bitmesi ya da dikkatsizlik sonucu birçok kaza meydana gelebilir. Sadece kazlar değil iklim şartlarına bağlı olarak da araçlar yolda kalabilir. Bunlar da tarfiğin aksamsına ya da daha kötü durumlara neden olabilir.  Bu gibi durumlarada araç kurtarma hizmeti devreye girer. araç kurtarmada bir çok seçenek vardır. Vinçle araç kurtarma da bunlardan biridir. Vinçle yapılan kurtarma işlemi her araç için en uygun olanıdır. Çekiciler bazı araçlar için yeterszi olabilir. Yük kamyonları ya da ağır araçlara çekicilerin gücü yetmez. Bunlar ve diğer araçlar için en kolay kurtarma vinçle olanıdır. Her araç tipine uygundur. Hangi durum olursa olsun vinçle    kurtarma en kolay yoldur. Vinç platformu sayesinde araç ne olursa olsun bulunduğu yerden kolay ve güvenli şekilde alınır.

AVANTAJLARI NELERDİR

Oto kurtarma günümüz teknolojisi  ile paralel olarak kendini geliştirmekte. Bu çok önemli bir konudur. Çünkü günümüzde bir çok tarfik kazası meydana gelmekte. Kazalar sonrası gelen ambulanslar kadar kurtarma araçları da çok önemlidir. Kazaların nerede ve nasıl olacağı ne yazık ki belli olmaz. Yani her zaman normal bir kurtarma aracı yeterli olmayabilir. Çünkü normal kurtarma raçalrı vinçli olan kurtarma araçları kadar güce sahip değil. Bu araçlar  her ne koşulda olursa olsun hangi araç olursa olsun kurtarma gücüne sahiptir. Bu da trafikde bir  aksaklık yaşanmasının önüne geçer. Her araç tipini kolayca bulunduğu yerden alır. Gereken yere taşınmasını sağlar.

 

Vinçle Oto Kurtarma

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03