• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Çoklu Oto Çekici

Ankara Araç Çekici

 

Çoklu oto çekici hizmeti her geçen gün büyümeye devam ediyor.   Sebebiyse trafikte artan araçlar, ikinci el araç satın alımları gibi sayabiliriz. Aynı zamanda sehir içi ve şehirler arası satın almalarda artmıştır. Trafikte artan araçlarla birlikte kaza sayıları ve arıza durumlar  artmış bu da çekici hizmetini kaçınılmaz kılmıştır. Kaza ya da aracın arıza yapmasıyla yol yardımı isteyen kişilerın ihtiyacı olan araç, çekicilerdir. Bu araçlar trafik kurallarına uygun olarak yol alırlar.

Çoklu Oto Çekici Alanları

Çoklu oto çekici hizmetinin kullanıldığı alanlardan birincisi birden fazla aracın kazası sonucu gerekli yerlere araçların taşınmasıdır. Aynı anda sekiz dokuz tane aracın cekilmesine olanak sağlayan çekiciler vardır. Tekli olarak bu hizmetten faydalanmak pahalı gelebilir. Kazalarda sürücülerin anlaşıp  çoklu çekicileri tercih etmeleri faydalı olacaktır. Kaza nedeni ne olursa olsun araçların kaza alanından hızlı bir şekilde çekilmeleri gerekir. Bir diğer  hizmet alanı ise sıfır kilometre ya da ikinci el araçların uzak mesafeli nakil işlerinin yapılması. Böylece sürücü hizmeti ve yakıt masrafı olmaz. En önemli konu ise araçalrın sigortalı olarak taşınmasıdır. Bu şekilde aracın yol içindeki zaman dilimde herhangi bir kazaya uğrama durumu da ortadan kalkmış olur. Uzak noktalardan alınan  hasarlı ya da hareket edemeyecek durum olan araçalrın taşınması da bir diğer alandır. Satın alınan  ve tamiri söz konusu olan aracınızı bulunduğunuz yere getirmek istersiniz. Bunu yaparken sizinle birlikte aynı amaçta olan kişiler olabilir. Birlikte yapıldığında coklu çekici işlemi daha az maliyetli olur. Ve bu tekli yapılan hizmetle aynı kalitede olur. Bu hizmeti veren çekici ekibi de işinde uzman olmalı.

ÖZELLİKLERİ

Zor anlarda araçalrın ve sürücülerin yardıma bu araçalar gelir. Bunların da kendi içinde bazı özellikleri mevcuttur. Kendilerine özel bir çalışma mekanızması vardır.Hidrolik kaldırma sistemiyle çalışır. Aynı zamanda elektrikli bir sistemle çalışanları da vardır. Bu araçların değişik kasa sistemleri bulunur. Çeşit olarak hem kayar kasa hem de arka çekici olarak seçenekler bulunur. Aynı zamanda kayar kasa ve ahtapot sistemli çalısanları da vardır.

 

Çoklu Oto Çekici

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03